У зв’язку із тим, що матч ліги Європи між командами «Динамо» (Україна) та «Валенсія» (Іспанія), запланований на 20 лютого у Києві, не відбувся, усі, хто придбав квитки на цей матч можуть повернути гроші за свій квиток у касах НСК «Олімпійській» на Троїцькій площі та у фірмовому магазині ФК «Динамо» на території НСК «Олімпійський», розпочнаючи з 12:00 24 лютого.
Тим, хто придбав квитки через Інтернет, гроші будуть повернуті на ті карткові рахунки, з яких було здійснено оплату.
Тим, хто придбав квитки через систему самообслуговування «Приват 24», гроші будуть повернуті на ті карткові рахунки, з яких було здійснено оплату.
Тим, хто придбав квитки через термінали самообслуговування, гроші будуть повернуті у касах НСК «Олімпійський» на Троїцькій площі та у фірмовому магазині ФК «Динамо» на території НСК «Олімпійський» після пред’явлення чеку-квитка із терміналу.
Гроші будуть повертатися за квитки у всі сектори та блоки окрім блоків 41 та 43 північної трибуни.
Для повернення грошей у касі слід пред’явити квиток на матч «Динамо» - «Валенсія»:
- Без помітних ушкоджень
- Із вказаною вартістю на лицевій стороні квитка
- Із голограмою, нанесеною на лицеву сторону квитка
- На лицевій стороні квитка мають бути чітко видні порядковий номер квитка та вся інша інформація, розміщена на лицевій стороні квитка
Касир має право відмовити видати гроші якщо виникне підозра у тому, що квиток фальшивий. У такому випадку рішення про те, чи квиток справжній, розглядатиме спеціальна комісія Клубу.
Повернення грошей за квитки відбуватиметься щодня упродовж роботи кас. Термін повернення не обмежений.
Футбольний клуб приносить уболівальникам щирі вибачення за створені незручності.
Телефони для довідок:
+38 044 279 52 72
+38 044 597 00 53
e-mail: reklama@goal.com.ua