Журналіст Констянтин Андріюк опублікував на своїй сторінці відео із Олександром Шовковським, підписавши:
«Воротар київського «Динамо» Олександр Шовковський плаче, коментуючи ситуацію в країні! Сльози на очах, не може закінчити речення! Олександре - ДЯКУЮ за небайдужість!!!»