Артем Кравець: «Щось страшне відбувається в Україні». ВІДЕО

Динамо Київ 21 Лютого, 19:45
Нападник київського «Динамо» Артем Кравець поділився для програми «Профутбол» своїми коментарями після матчу із «Валенсією»

Нападник київського «Динамо» Артем Кравець поділився для програми «Профутбол» своїми коментарями після матчу із «Валенсією»:

- Артеме, рахунок не зовсім вдалий. Як ви вважаєте, чому склалося не так, як цього хотілося?

- Ну, звичайно звалювати це на якісь інші фактори, мабуть, неправильно, але все одно позначилась якась «скомкана» підготовка. То ми граємо тут, то там, то виліт в той же день після тренування, все дуже швидко, не очікувано… всі ці хвилювання за нашу країну і так далі...

По грі: ну, не пощастило, не склалось. Перший гол пропустили, потім було дуже важко відігратись. Другий більш курйозний. За словами Саши Рибки м’яч взагалі летів мимо, зачепив захисника і залетів... так вийшло невдало.

- Артеме, ви стежили, що відбувалося саме сьогодні, впродовж дня в Україні. Як Ви охарактеризуєте те, що відбувається?

- Чесно кажучи, сьогодні намагався не слідкувати і не читати. Те, що новини дізнавався і що писала дружина… дійсно щось страшне коїться, але я намагався готуватись до гри, і не звертати уваги на те, що відбувається в країні.

- А попередні дні, яка Ваша загальна точка зору?

- Ви знаєте, мабуть, не мені судити про те, що відбувається в країні. Нехай цим займаються компетентні люди. Якщо щось є по футболу, то краще по футболу.

- Як би ви хотіли, щоб це розв’язалося?

- Звичайно, хотілось би менше жертв, якнайшвидше щоб це все закінчилось, конфлікт перестав існувати і люди й надалі жили мирно в нашій країні.