Голкіпер «Динамо» Олександр Рибка поділився з журналістами програми «Профутбол» враженнями від гри з «Валенсією» (0:2) і думкою про напружену ситуацію в Україні:
- Олександре, такий от дебют, після повернення стався трішки неочікуванним, але, як виявилось, ви були готові.
- Збори пройшов, чому я маю бути неготовий? Це нормальна ситуація.
- Ні, були готові. Мається на увазі: хорошою, яскравою грою.
- Я для того й виходжу, щоб ворота захищати. На жаль, не вийшло до кінця це зробити. Не знаю, складно зараз щось коментувати, одразу після матчу.
- Олександре, чому гра так склалась? Чому, на жаль, для нас, такий результат?
- Поки грали, початок другого тайму взагалі нічого не віщував, потім посипались ці моменти. Не можу сказати, що хлопці були не зконцетровані. Будемо розбирати цю гру. Дивитись ці моменти, з чого вони взагалі виникали і будемо робити відповідні висновки.
- Олександре, ваша точка зору на те, що сьогодні й останні дні відбувається в Україні, вся ця ситуація...
- Це взагалі жахливо. Гинуть люди. Мені важко це коментувати. Думаю, уряд зробить відповідні висновки. Зробить все, щоб це припинилось. Я дивлюсь телевізор, страшно додому їхати. Просто безлад коїться.
- Що б ви хотіли побажати нашій країні?
- Щоб це якомога швидше припинилось, все закінчилось. Мирно, напевно, вже навряд чи все закінчиться, тому що твориться безлад... Терпіння, витримки, не знаю що можна в таких ситуаціях бажати. Взагалі важко щось сказати...
- Саш, ну без сумніву, що гравці стежили за цією ситуацією. Вона якось впливала на вас?
- Не будемо робити акцент на ситуації в країні. Ми робимо свою справу і повинні професійно до цього ставитись. Напевно, у кожного в голові тримається те, що зараз відбувається в країні.