Беланда: «Поки моя сім`я тут буде почувати себе в безпеці, я залишуся і буду продовжувати виконувати свою роботу»

Динамо Київ 22 Лютого, 16:08
Півзахисник київського «Динамо» Юнес Беланда в інтерв'ю для midilibre.fr поділився своєю думкою про те, що відбувається в Україні.

Півзахисник київського «Динамо» Юнес Беланда в інтерв'ю для midilibre.fr поділився своєю думкою про те, що відбувається в Україні.

- Яка зараз атмосфера в місті?

- Ми повернулися у четвер вночі з Кіпру, де ми зіграли матч проти «Валенсії». Але самий напружений момент був у середу, коли ми вирушили туди. В аеропорту було багато протестуючих. Ставилися до них з побоюванням, адже у деяких були дробовики в руках.

- Ти живеш далеко від площі Незалежності?

- Ні. Усього за кілька кварталів. Під моїми вікнами немає барикад, але все одно дуже багато руху. Нас попередили, що на даху можуть бути снайпери, тому краще залишатися вдома. Я намагаюся стежити за ситуацією, намагаюся дивитися телеканали, в тому числі і французькі, але поки не знаходжу розумного пояснення того, що відбувається.

- Ви плануєте залишати Київ?

- Ні. Поки моя сім'я тут буде почувати себе в безпеці, я залишуся і буду продовжувати виконувати свою роботу.

- Як реагують на події в клубі?

- Президент постійно нас інформує. Якщо ситуація погіршиться, він дасть нам дозвіл на виїзд з України. Зараз ми з командою вирушимо на тижневий збір до Іспанії. Дуже сподіваюся, що коли ми прилетимо назад, в Києві все повернеться до нормального життя.