«Динамо» підписало молодого форварда

Динамо Київ 22 Лютого, 17:56
Молодий нападник, який чудово проявив себе на Меморіалі Макарова, підписав контракт з київським клубом.

Як стало відомо Football.ua, сьогодні 20-річний форвард Володимир Шваб підписав однорічний контракт з київським «Динамо». Раніше ми повідомляли, що молодий нападник проходив огляд у «Динамо-2» і рівень його гри задовольнив старшого тренера першолігової команди киян Олександра Хацкевича. Після пильного вивчення гри Шваба на Меморіалі Макарова і перегляду у контрольних матчах керівництво клубу вирішило підписати контракт з екс-гравцем дубля київського Арсеналу.

Нагадаємо, Володимир Шваб родом з Овруча Житомирської області. З 16 років він знаходився в клубній структурі київського Арсеналу - за команду U-19 зіграв 5 матчів, за U-21 — 39 матчів, 6 голів. Взимку, після розвалу Арсеналу, підтримував форму в аматорської команді Росичі (Богуслав), з якою дійшов до півфіналу Меморіалу Макарова і з 10 голами став кращим бомбардиром турніру (побивши рекорд результативності за два десятиліття його проведення). Шваб - форвард універсальний, здатний зіграти як на вістрі атаки, так і з глибини, з флангів. Судячи з усього, Володимир буде допомагати команді Динамо-2 у вирішенні локальних турнірних завдань у першій лізі.