Вацко: «Гармаш стане однією із колон, на якій триматиметься гра «Динамо»

Динамо Київ 22 Лютого, 22:21
Відомий футбольний коментатор Віктор Вацко про черговий трансферний провал «Динамо» та ідеальну, на його думку, пару центрбеків.

Відомий футбольний коментатор Віктор Вацко про черговий трансферний провал «Динамо» та ідеальну, на його думку, пару центрбеків.

- Фрайбург не планує викупляти Мехмеді?

- Так, планує. Цей футболіст - знахідка для них.

- Хто, на вашу думку, має грати в опорній зоні Динамо?

- На мій погляд, Велозу та Гармаш. Останній - надзвичайно важливий для команди, враховуючи його якість, здатність виконувати величезний обсяг роботи на полі, хоробрість, пристрасть і «динамівське серце». Я вважаю, що в недалекому майбутньому Гармаш стане однією із колон, на якій триматиметься гра команди. Як, наприклад, Лампард у Челсі донедавна,

- написав Віктор у своїй конференції на Matchday.