Сергій Пучков: «Не очікував, що динамівці так зіграють»

Динамо Київ 23 Лютого, 09:59
Колишній тренер «Таврії» прокоментував поразку підопічних Олега Блохіна в матчі з «Валенсією».

Колишній тренер

«Таврії»

прокоментував поразку підопічних Олега Блохіна в матчі з «Валенсією».

- Якщо чесно, я не очікував, що вони так зіграють. Те, що вони грали не на рідному стадіоні, а на нейтральному полі, в якійсь мірі, вплинуло на результат. Також вплинуло і те, що це перший матч клубу в новому році, тому що не можна порівнювати товариські ігри і офіційні, тим більше, ще й у Лізі Європи, - цитує тренера News-facts.com.

За словами Пучкова, він не може дати чітку оцінку роботи головного тренера команди Олега Блохіна - Я не коментую роботу інших тренерів, адже він сам знаходиться в тому колективі, де повинні виконуватися вимоги тренера. Ця обличчя тренера, і говорити конкретно на цю тему я не можу.

Нагадаємо, що в першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи київське «Динамо» поступилось іспанській «Валенсії» з рахунком 0:2.