Динамівці включилися в роботу у Ла Манзі

Динамо Київ 23 Лютого, 10:28
Вчора делегація київського Динамо» вилетівши в 15.00 з повітряних воріт столиці України - міжнародного аеропорту «Бориспіль», через три з половиною години приземлилася в Мурсії, після чого, подолавши відстань у 53 км, прибула на місце своєї дислокації в містечко Ла Манга.

Вчора делегація київського Динамо» вилетівши в 15.00 з повітряних воріт столиці України - міжнародного аеропорту «Бориспіль», через три з половиною години приземлилася в Мурсії, після чого, подолавши відстань у 53 км, прибула на місце своєї дислокації

в містечко Ла Манга.

Трохи про саме місце перебування «біло-синіх». Ла Манга або Ла Манга дель Мар Менор - піщана коса в провінції Мурсія на південному сході Іспанії. Коса має довжину 22 км, ширина коливається від 100 до 122 км і має найбільшу лагуну Європи Мар Менор від Середземного моря.

Сьогодні поснідавши в 9.30 (зараз і далі час київський) наші гравці, тренери вирушили в 10.15 на тренування, завчасно підготовлене персоналом команди.

О 13.30 хлопців очікує ланч, а в 17.15 друге тренувальне заняття.

Настрій у футболістів робочий, і всі заходи проходять за заздалегідь спланованим тренерським штабом Олега Блохіна планом.