Гендир «Шахтаря»: Києве, чекай на нас!

Динамо Київ 23 Лютого, 12:32
Сергій Палкін заявив, що зустріч «Динамо» та «Шахтаря» має відбутися в Києві 2 березня.

«На даний момент нічого не змінилося - матч, як і заплановано, має відбутися в Києві. Чи можливо, що гра буде перенесена? Подивимося, як розвиватиметься ситуація надалі», -

цитує Палкіна ИТАР-ТАСС

.