Маркевич підтвердив, що він залишив посаду головного тренера харківського «Металіста»

Динамо Київ 24 Лютого, 13:04
«То таке» вже не прокатить.

- Зараз перебуваю у Львові. Буду займатися своєю школою, планую організувати дитячий турнір з хлопцями із областей України, який буде присвячений загиблим на Майдані. Більше ніяких планів у мене немає, -

розповів фахівець

.

Також FootBoom.com спробував зв'язатися з керівництвом «Металіста», але в клубі поки не готові дати коментар.

Читайте також: Маркевич: «Я вирішив подати у відставку. «Металіст» розвалюється на очах»