Анатолій Попов: «Ніяких передумов для перенесення 19-го туру у нас немає»

Динамо Київ 25 Лютого, 06:10
Керівництво Федерації футболу України (ФФУ), незважаючи на тривалі масові хвилювання в країні, не вбачає в цьому об'єктивних причин для перенесення 19-го туру чемпіонату України, який пройде c 28 лютого по 2 березня. Про це розповів віце-президент ФФУ Анатолій Попов.

Керівництво Федерації футболу України (ФФУ

), незважаючи на тривалі масові хвилювання в країні, не вбачає в цьому об'єктивних причин для перенесення 19-го туру чемпіонату України, який пройде c 28 лютого по 2 березня. Про це розповів віце-президент ФФУ Анатолій Попов.

«Ситуація в Україні значно стабілізувалася в порівнянні з тим, що було 3-4 дні тому. Тому ніяких передумов для перенесення 19-го туру у нас немає. Тур традиційно розписаний на три дні і повинен відбутися в строк.

У п'ятницю було проведено нараду з представниками крайових і професійних ліг федерації. Ми доручили зв'язатися з клубами, які прийматимуть суперників в найближчому турі, і вивчити загальний стан справ у містах і готовність до забезпечення безпеки.

Щойно мені зателефонував генеральний директор української прем'єр-ліги і повідомив, що ніяких тривожних сигналів з місць немає», - заявив Попов.

Попов також не виключив, що на низці стадіонів можливі провокації з боку деяких уболівальників, проте розраховує на служби безпеки стадіонів.

«Що стосується провокацій на стадіонах, то все, звичайно, можливо. Ніхто від подібних негативних явищ у футболі не застрахований. Незалежно від обсатвин в країні не раз були випадки неадекватної поведінки вболівальників у частині застосування певних гасел і транспарантів.

Звичайно, погіршується ситуація - збільшуються ризики. Однак ми розраховуємо на ефективні дії служб безпеки, які повинні запобігти можливій провокації. Були побоювання щодо матчів в Одесі і в Дніпропетровську в рамках Ліги Європи, але в підсумку ніяких зауважень від УЄФА щодо організації зустрічей не надійшло», - резюмував Попов.