Кейта: «Динамо» тепер дуже непросто грати у футбол»

Динамо Київ 25 Лютого, 06:26
Півзахисник іспанської «Валенсії» розповів іспанським ЗМІ про плани «кажанів» на матч-відповідь.

«Ми повинні робити ставку на перемогу. Не варто сидіти склавши руки і чекати, що ми граємо вдома. Грати на перемогу і при цьому бути обережними в своїх діях - це найкращий спосіб перемогти і зробити хороший заділ для наступного матчу.

«Динамо» тепер дуже непросто грати в футбол, але це наша робота. У них сім'ї, які живуть в постійному напруженні в Києві. Це дуже складно, проте коли ми граємо - ми зосереджені на грі. У моїй країні теж були складнощі, коли ми грали на Кубок африканських націй, але ми були зосередженими», - цитує Сейду Кейта

insidespanishfootball

.