Пам`ятник Валерію Лобановському знову з нами!

Динамо Київ 25 Лютого, 08:20
Більше місяця пам'ятник Валерію Васильовичу Лобановському, який віднедавна знаходиться на площі біля центрального входу на стадіон «Динамо» імені В. В. Лобановського, був обгорнутим в вогнестійкий брезент, щоб уникнути пошкоджень під час боїв за Свободу і Справедливість.

Більше місяця пам'ятник Валерію Васильовичу Лобановському, який віднедавна знаходиться на площі біля центрального входу на стадіон «Динамо» імені В. В. Лобановського, був обгорнутим в вогнестійкий брезент, щоб уникнути пошкоджень під час боїв за Свободу і Справедливість.

Як відомо, пам'ятник легендарному тренеру київського «Динамо», волею долі, опинився в самому центрі бойових дій, ставши таким чином ще однією захисною барикадою для революціонерів. За пам'ятником ховалися від куль і вибухів гранат не лише активісти, а й представники преси та медики.

Тепер, коли український народ скинув кривавий режим Януковича, і військова фаза закінчена, з пам'ятника Валерію Лобановському захисний брезент був знятий, і він знову постав на загальний огляд. Найближчим часом монументу, колонаді, як і всієї площі належить реставрація та ремонт, а потім, швидше за все, і офіційне відкриття пам'ятника на новому місці, яке, на жаль, своєчасно не відбулося з відомих трагічних причин.

Зараз же, від імені керівництва Міжнародного фонду розвитку футболу ім. В.В.Лобановського, хочеться висловити вдячність президенту «Динамо» Київ - Ігорю Суркісу, власнику клініки «Борис» - Михайлу Радуцькому, директору стадіону «Динамо» - Юрію Піхтовнікову, лідеру Автомайдану - Ростиславу Мельнику і всім тим, хто допомагав 22 січня рятувати пам'ятник від руйнування. Спасибі вам, і щастя в новій, Вільній Україні!

Олександр Ольшанецький - директор IFEF ім. В.В.Лобановського