Сергій Палкін: «Про перенесення матчу з «Динамо» мова не йде»

Динамо Київ 25 Лютого, 09:19
Генеральний директор донецького «Шахтаря», суперника київського «Динамо» в 19-му турі чемпіонату УПЛ запевнив, що «гірники» готові зіграти в календарний день 2 березня на НСК «Олімпійський» проти «біло-синіх»:

- У різний час Україна через багато чого вже проходила. Про перенесення нашого матчу з київським «Динамо» мова не йде. Ми готові грати в Києві. Що стосується наших уболівальників, то кожен має право самостійно вирішувати, чи варто їхати в Київ чи ні. Я не можу кожному на 100% гарантувати необхідні умови безпеки. Цим питанням насамперед повинна займатися приймаюча сторона, - наводять слова генерального директора «Шахтаря» «Известия».