Як стало відомо «Взгляду», поєдинок 19-го туру чемпіонату України з футболу між київським «Динамо» і донецьким «Шахтарем» буде перенесений у зв'язку з останніми подіями в країні.
Поєдинок мав бути зіграний 2 березня на НСК «Олімпійський». Про терміни перенесення буде оголошено пізніше.