Анатолій Попов: рішення по 19-му туру чемпіонату України буде прийнято до 26 лютого

Динамо Київ 25 Лютого, 13:53
Перший віце-президент Федерації футболу України Анатолій Попов прокоментував ситуацію з можливим перенесенням 19-го туру прем'єр-ліги.

Перший віце-президент Федерації футболу України Анатолій Попов прокоментував ситуацію з можливим перенесенням 19-го туру прем'єр-ліги.

«Ситуація обговорюється з урахуванням інтересів клубів, федерації футболу і прем'єр-ліги. Можливе перенесення стосується не тільки матчу «Динамо» - «Шахтар», а й усього 19-го туру, -

каже Попов

. - Остаточного рішення про те, що тур скасований або, навпаки, відбудеться, поки немає. Зараз збирається, обговорюється вся інформація від усіх учасників футбольного процесу. До 26 лютого, впевнений, вже буде прийнято офіційне рішення».