В Санкт-Петербурзі побили гостей з Дортмунда

Світовий футбол 25 Лютого, 16:25
Фантати «Зеніта» негостинно зустріли вболівальників дортмундської «Борусії», які прилетіли в Санкт-Петербург підтримати свою команду в першому матчі 1/8 фіналу ЛЧ.

Фантати «Зеніта» негостинно зустріли вболівальників дортмундської «Борусії», які прилетіли в Санкт-Петербург підтримати свою команду в першому матчі 1/8 фіналу ЛЧ.





У центрі Санк-Петербурга фани пітерців напали на організовану групу вболівальників «джмелів»

За інформацією джерела, німцям були нанесені тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості, а також деяким суппортерам «Борусії» розбили носи. Підтвердив цю інформацію і представник фан-руху «жовто -чорних» Йенс Фолькен.

Нагадаємо, матч «Зеніт» - «Борусія» відбудеться сьогодні о 19:00 за київським часом.