Колишній нападаючий київського «Динамо» Олег Саленко в бесіді з кореспондентом «Советского спорта» прокоментував новину про те, що матчі 19-го туру чемпіонату України будуть перенесені на невизначений термін.
«До цього все і йшло. Думаю, що це навіть і на краще. Зайвий раз розпалювати вогонь не треба. Зараз потрібно, щоб у містах був спокій. Мені шкода, що доводиться жертвувати футболом, але зараз це необхідно»