Колишній форвард київського «Динамо» Олег Саленко оцінив вірогідність переходу українських клубів у чемпіонат Росії у зв'язку із загостренням політичної ситуації в країні.
«Наприкінці сезону багато команд можуть залишитися без засобів до існування, власники можуть перестати їх утримувати.
Якщо залишиться команд десять, то цілком можливо, деякі вирішать, що їм цікавіше грати в хорошому чемпіонаті.
Але це швидше вже політичне питання. Багато залежить від того, що буде в країні».