- Поки я не готовий розглядати пропозиції відносно працевлаштування, - зізнався нам Мирон Богданович. - До літа хотів би відпочити, набратися емоцій, сил. Зараз нікуди лізти не хочу. «Динамо»? Нічого не знаю. Якщо цю тему і обговорюють, то без мене.
- А взагалі, яким бачите наш футбол у нових політичних реаліях?
- Складно відповісти. Футбол у нас тримався на господарях. Сподіваюся, вони й будуть, інакше можна і чемпіонат не закінчити. Він повинен продовжуватися, це потрібно людям.
Нагадаємо, Ігор Суркіс запевняв, що якщо у Блохіна не складеться, новим тренером «Динамо» точно буде іноземець. Серед кандидатів називалися Магат, який недавно прийняв «Фулхем», а також як і раніше вільні Б'єлса і Шааф.