Мирон Маркевич: «Якщо тему «Динамо» і обговорюють, то без мене»

Динамо Київ 26 Лютого, 10:39
Екс-тренер «Металіста» Мирон Маркевич вчора був у Києві, в сотнях метрів від офісу «Динамо». Але причиною тому були не перемовини з «біло-синіми», а бажання побувати на Майдані, який він підтримує, і барикадах на Грушевського.

- Поки я не готовий розглядати пропозиції відносно працевлаштування, - зізнався нам Мирон Богданович. - До літа хотів би відпочити, набратися емоцій, сил. Зараз нікуди лізти не хочу. «Динамо»? Нічого не знаю. Якщо цю тему і обговорюють, то без мене.

- А взагалі, яким бачите наш футбол у нових політичних реаліях?

- Складно відповісти. Футбол у нас тримався на господарях. Сподіваюся, вони й будуть, інакше можна і чемпіонат не закінчити. Він повинен продовжуватися, це потрібно людям.

Нагадаємо, Ігор Суркіс запевняв, що якщо у Блохіна не складеться, новим тренером «Динамо» точно буде іноземець. Серед кандидатів називалися Магат, який недавно прийняв «Фулхем», а також як і раніше вільні Б'єлса і Шааф.