Луческу: «Я і команда хотіли грати в Києві»

Динамо Київ 26 Лютого, 13:10
Головний тренер «Шахтаря» не підтримує перенесення старту весняної частини чемпіонату.

Головний тренер «Шахтаря» не підтримує перенесення старту весняної частини чемпіонату.

- У зв'язку з перенесенням початку чемпіонату, як буде скоригована подальша підготовка команди?

- Я поки не знаю про що йдеться. Не знаю офіційної позиції. Я і команда хотіли грати в Києві. Хотілося, щоб футбол, навпаки, згуртував людей, щоб люди думали про правильні і хороші речі - спорт, футбол, -

відповів Мірча Луческу

.