«Як тільки ми зможемо гарантувати людям безпеку на стадіонах, до, під час і після матчу, то відразу оголосимо про початок чемпіонату» - заявив керівник прес-служби ФФУ Павло Терновий
У той же час, за словами Тернового, федерація не отримувала офіційних заяв від ультрас, які виступають проти перенесення весняної частини чемпіонату. Зокрема, свій протест висловлювали фанати київського «Динамо».