Ігор Кутепов: «Валенсія» - фаворит цієї пари»

Динамо Київ 26 Лютого, 16:45
Екс-голкіпер харківського «Металіста» і збірної України поділився з 1927.com.ua прогнозом на завтрашні матчі українських команд в ЛЄ, прокоментував результати жеребкування Євро-2016 і не розділив звернення фанів «Дніпра» про матчі без міліції.

- Як ви оціните шанси київського «Динамо» у завтрашньому матчі? Чи зможуть «біло-сині» відіграти гандикап у два м'ячі?

- Фаворит цієї пари - «Валенсія». Навіть якщо не брати до уваги результат першого матчу, а в всю гру загалом - шансів у киян мало.

- Що, на Вашу думку, вплинуло на гру «Динамо» в першому матчі?

- Я вважаю, що значний вплив мала самовіддача на футбольному полі, повна фізична готовність. Якщо брати технічне оснащення футболістів, то іспанці тут, звичайно, сильніші. «Валенсія» зараз - дуже хороша команда. Зібрано хороших гравців, які перебувають в чудовому ігровому тонусі. У них чемпіонат находу, тому не дивним є те, що команда, яка переграє «Барселону» вдома, є лідером цієї пари.

- Які шанси українських команд в другому матчі?

- Дуже складно спрогнозувати. Так, «Дніпро» обіграв «Тоттенхем», але лондонці, скажемо, не сильно «вмикалися» у гру. Хоча, в загальному, то дніпропетровці в контратаці грають непогано. Крайні півзахисники дуже швидкі, є швидкий нападаючий. Якщо буде простір - команда може на контратаці забити м'яч. Але ще раз повторю - дуже складно буде. На українські команди чекають складні матчі. Також, це стосується і одеситів, тому що «Ліон» вдома гратиме зовсім по-іншому.

- «Шахтар» пройде?

- «Шахтар» однозначно повинен пройти далі.

- Як ви ставитеся до того, що матчі 19-го туру чемпіонату України будуть перенесені?

- Це цілком логічне рішення, тому що ситуація є дуже непростою після подій, які відбулися в країні. Плюс, сьогодні виконуючий міністр МВС підписав указ про розформування «Беркута», а хтось повинен забезпечувати порядок на стадіоні. Припустимо прийде 10-15 тисяч уболівальників на стадіон – хтось має слідкувати, щоб все пройшло без ексцесів.

- Тобто звернення фанів «Дніпра» з проханням відмовитися від міліції на стадіоні – невірне?

- Я думаю, це неправильне рішення. Так, вони говорять: «Ми забезпечимо порядок», але маленька «іскорка» може бути в кожній грі, і хто тоді відповідати буде за те, якщо на стадіоні щось трапиться? Я вважаю, що все одно повинні бути люди, які зможуть забезпечити порядок на стадіоні.

- У якому режимі, на даний момент, йде робота в харківському «Металісті»?

- У нас все нормально. Я не знаю, паніку хтось там підняв. Все нормально. Ми працюємо в штатному режимі. Я думаю, зараз у всіх команд, у зв'язку з ситуацією яка склалася, є якісь проблеми. Працюємо. По-моєму, тепер у всіх проблеми з грошима.

- Прокоментуйте тиск і погрози Мирону Богдановичу…

- Я бачив це повідомлення, але знаєте - чуток багато. Я не можу нічого сказати. Не знаю. Напевно, вони й були, якщо він так говорить.

- Як Вам результати жеребкування Євро-2016 для нашої збірної?

- Ми зобов'язані займати друге місце і проходити на чемпіонат Європи. Зрозуміло, що в нашій групі є яскраво виражений лідер - це Іспанія. Але друге місце нам під силу зайняти.

- Хто зі збірних-суперників стане конкурентом за другу позицію?

- Білоруси зможуть. Вони завжди демонструють непоганий рівень гри. Або ті ж словаки. Конкуренція, звичайно, немала, але й шанси потрапити на Євро – теж великі. Перше місце вже хто посяде. На сьогоднішній день Іспанія - це лідер світового футболу. Ну а друге місце, я думаю, буде за Україною. Всі інші команди нам «по зубах».

Розмовляв – Станіслав Романов