Вже екс-наставник «Металіста» Мирон Маркевич
розповів про ситуацію в харківському клубі, яка і стала причиною його відставки.
- Це було дуже непросте рішення, важке рішення. Я багато років провів в «Металісті», ми дійсно зробили хорошу команду і побудували гарну інфраструктуру. Рішення було непростим, але тягнулося все досить давно - десь протягом півроку. Я бачив, що почалася «дуріловка», якщо можна так назвати. Говорити я не міг, тому що говорити мені не давали, припиняли будь-яку можливість щось сказати. Постійно ми футболістам говорили, щоб не переживали, що все буде нормально. В основному мені це доводилося говорити, тому що я головний тренер і був з хлопцями щодня.
Це рішення назріло давно. Хотів піти ще після «Дніпра» і дійсно подав у відставку, але її не прийняли і дали гарантії, що до Нового року всі борги покриють. Пізніше ми поїхали на збори, нам сказали, що все погасять до виїзду в Іспанію. Тобто були постійні такі розмови і обіцянки. Знаєте, адже я повинен був це говорити футболістам. Чесно кажучи, не хотів їхати в Харків, бо не знав, що сказати гравцям. Вже перейшло всякі межі! Тому й зробив такий крок. Можливо, чимось це допоможе, і знайдуться спонсори, які підтримають команду. Моє рішення таке...