Київське «Динамо» може втратити права участі в єврокубкових змаганнях на наступний сезон у зв'язку із заборгованістю по контрактах Олександра Алієва і Артема Мілевського.
Про це в інтерв'ю Tribuna.com розповів адвокат екс-футболістів київського клубу Жозе Вандельос.
«У «Динамо» досі залишаються заборгованості по зарплаті перед цими гравцями. Кожному з гравців досі клуб повинен за 4-5 місяців. «Динамо» не реагує на наші спроби достукатися до нього.
Нам нічого не залишається, як подати проти «Динамо» позов. Спершу - в УЄФА і ФФУ. Відповідно до правил фінансового fair play, якщо у клубу є непогашені заборгованості, він не отримує ліцензію для участі в єврокубках. Я вимушений буду зробити усі зусилля, щоб «Динамо» не отримало ліцензію наступного року», - заявив адвокат.