Півзахисник «Динамо» Олег Гусєв напередодні матчу-відповіді з «Валенсією» в 1/ 16 фіналу Ліги Європи розповів про підготовку киян до протистояння на «Местальї», спростувавши авторство інтерв'ю, яке з'явилося в інтернеті у вівторок.
«Я вчора був приємно здивований, в лапках, прочитавши своє інтерв'ю в мережі. Я ні з ким не спілкувався, ніяких сюрпризів я не обіцяв. Не знаю, хто це придумав. Що стосується гри, готуємося, працюємо, хочемо порадувати вболівальників.
Що стосується помилок першого матчу, часу не вистачить розповісти. У першу чергу, помилки, коли пропускали, а ще стандарти. Над цим працювали, старалися виправити. Подивимось, чи вийде.
Що будемо робити у зв'язку з перенесенням старту ліги і як оцінюємо політичну ситуацію? Ми приїхали сюди грати у футбол, а не говорити про політику. Після гри повернемося додому і подивимося, що буде далі», - передає слова Гусєва кореспондент «Чемпіонат.com» з Валенсії.