Головний редактор журналу «Футбол» на своїй конференції на matchday.com.ua назвав причину невиразної гри київського «Динамо».
- Перед грою «Динамо» в Іспанії Блохін поскаржився, що команда не грає в агресивний футбол. Хто в цьому винен?
- На мою думку, це все-таки необхідно наполегливо адресувати тренеру. От якби Блохін мав можливість сказати - набрали в команду чорт знає кого, не тих, кого я просив, його можна було б «зрозуміти і пробачити»; але рівень майстерності більшості гравців «Динамо» сумнівів не викликає. Значить, проблема в іншому, а тут уже всі питання до головного тренера. Команда не біжить, не бореться - не інакше марсіани кляті винні! Або москалі які-небудь - момент у нас історичний відповідний... Як там у класика:
«Царь-колокол не звонит поломатый,
Царь-пушка не стреляет, мать ети,
И ясно, что евреи виноваты -
Осталось только летопись найти».