Блохін: «Ставимо завдання пройти якомога далі в Лізі Європи»

Динамо Київ 27 Лютого, 10:37
Головний тренер київського «Динамо» в інтерв’ю офіційному сайту УЄФА розповів про теперішню ситуацію в команді.

Головний тренер київського «Динамо» в інтерв’ю офіційному сайту УЄФА розповів про теперішню ситуацію в команді.

- Під час групового турніру у нас не все складалося так, як ми хотіли - завдання ставилося вийти з першого місця. До нас влилося багато нових гравців, через що довелося по ходу чемпіонату і Ліги Європи створювати команду. Вже на початку групового турніру я говорив, що ми все одно вийдемо в наступний етап. Звичайно, ми не виконали завдання, але пройшли далі, чим я дуже задоволений.

Ми налаштовуємо команду, щоб привезти в музей київського «Динамо» якийсь європейський кубок - давно вже не було. Я як тренер намагаюся донести до хлопців, що це дуже почесно підняти над головою європейський трофей - хай не Ліги чемпіонів, але Ліги Європи. Я намагаюся змінити психологію гравців, що вони можуть це зробити. Якщо мені вдасться донести до футболістів, що ми можемо добитися подібних результатів - у нас це вийде.

В радянські часи було складно, коли зимова перерву тривала два з половиною місяці. Зараз вона скоротилася до одного, змінилася система підготовки - команди приступають до роботи в січні і за три тижні готуються до ігор чемпіонату і Ліги Європи, що створює труднощі.

Ми ставимо завдання пройти якомога далі в Лізі Європи. Це все-таки футбол і загадувати тут дуже важко. Якби я знав, що ми далеко пройдемо, то сказав би, що виграємо Лігу Європи. Завдання таке буде ставитися, але все залежатиме від того, як ми зіграємо з «Валенсією», - сказав Блохін.

Переклад - 1927