Захисник «Динамо»
Євген Макаренко, який надійно зіграв в матчі-відповіді проти «Валенсії»,
прокоментував результат гри на «Местальї».
- На такому прекрасному стадіоні, як «Месталья», було дуже приємно грати. Трибуни були майже заповнені, і хоча вболівальники підтримували не нас, але створили приголомшливу футбольну атмосферу, яку ми відчували. Що стосується безпосередньо матчу, ми намагалися не давати суперникові грати у свій футбол, пресингували в центрі поля, щоб перешкодити творити. Дещо вдавалося, але не все. Головне, що ми грали агресивно, це було видно. Рахунок 0:2 після першого матчу змушував нас йти вперед.
- Якби команда так само зіграла і в першому матчі, можна було б розраховувати на підсумкову перемогу?
- Так, слід було грати більш наполегливо в атаці і забивати м'ячі, щоб забезпечити собі перевагу. Тоді сьогодні було б значно легше. Але це вже в минулому, на жаль, ми не забили, хоча для цього й були передумови. Напевно, необхідно більше працювати над реалізацією і рухатися далі.
- Чи вдалося сьогодні уникнути помилок, допущених у першому матчі на Кіпрі?
- Ми ретельно розбирали ту гру і допущені помилки, їх було багато, в тому числі, і в обороні. У цій грі доклали всі сили, щоб їх не повторювати. «Валенсія» дуже хороша, сильна команда, вона відмінно використовує виходи в контратаку, реалізувати які можуть багато висококваліфікованих футболістів. Вони дуже добре розпоряджаються м'ячем.
- У першому матчі чимало проблем вам доставив Фегулі, його відсутність сьогодні дозволила «дихати вільніше»?
- Але у них грав Мітчел - хороший футболіст, він часто мінявся флангами зі своїм партнером, з ним було досить важко. А Фегулі хоча й один з лідерів команди, його є, кому замінити.
- Вам додав мотивації виклик у збірну України?
- Звичайно, я дуже зрадів, дізнавшись про це. Потрапити в національну команду було моєю мрією. Емоції переповнюють, хочеться поїхати на збір і зарекомендувати себе з кращого боку.
- Усі чотири українські клуби припинили виступи в Лізі Європи...
- Дуже шкода, для українського футболу це неприємна новина. Значить, зосередимося на чемпіонаті та будемо боротися за золоті медалі.