Після матчу з «Валенсією» нападник «Динамо» Дьємерсі Мбокані поспілкувався з журналістами бельгійського видання La Dernière Heure:
- Сьогодні була дуже хороша гра. Ми хотіли перемогти, створили багато можливостей для цього, але, на жаль, зіграли внічию. У нас були помилки в першому матчі, в якому ми програли з рахунком 0:2, що і спричинило за собою виліт з Ліги Європи.
- У першому матчі ви не грали через дискваліфікацію, а сьогодні ви вийшли усього на 20 хвилин. Це пов'язано з вашої фізичною формою?
- Так, я повернувся після невеликої перерви, адже у мене була травма. Ось чому я зіграв всього 20 хвилин. Я навіть не хотів виходити на поле, але сказав тренеру, що зроблю це, якщо буде необхідно допомогти команді.
- У зв'язку із зимовою паузою і подіями в Україні «Динамо» не грало офіційні матчі з середини грудня. Це пояснює відсутність ігрового ритму?
- Це досить складно. Як ви знаєте, раніше я ніколи не пропускав матчі з грудня і по сьогоднішній день. Через це трохи важко повернути ігровий ритм. Зараз ми як і раніше повинні тренуватися і чекати відновлення матчів чемпіонату.
- Як пережили ті політичні труднощі, які були в Україні?
- Ми були на зборах під час цих протестів. Я не розбираюся в політиці, але якщо все так продовжиться, то буду просити президента клубу, щоб він відпустив мене. Я не можу залишитися без ігрової практики на три місяці, адже якщо ти проведеш стільки часу без футболу, то тобі буде дуже важко.
- Такі ігри, як з «Валенсією», зможуть допомогти вам вийти на більш високий рівень?
- Так, звичайно. «Валенсія» є великою командою, яка входить в топ-5 команд Іспанії. Було важко грати з ними, хоча ми і могли забити. Але награли тільки на нічию. Шкода, звичайно, але ми продовжимо працювати і далі.
- Український чемпіонат сильно відрізняється від бельгійського?
- Важко порівнювати його з бельгійським. Бельгійська ліга не йде ні в яке порівняння, адже тут є «Динамо», «Шахтар» і «Металіст», які є великими клубами. Зараз я постараюся наполегливо працювати, щоб наступного року перейти в сильніший клуб.
- Про який чемпіонаті ви мрієте?
- Я вже говорив, що хотів би спробувати свої сили в Англії, якщо мені доведеться покинути «Динамо». Моєю метою є АПЛ.