Заява ультрас «Динамо» про непричетність до захоплення Будинку футболу

Динамо Київ 1 Березня, 00:21
У повідомленнях ЗМІ про захоплення Будинку футболу наводяться слова голови ФФУ Анатолія Конькова про те, що група людей, яка захопила приміщення, назвали себе ультрас Динамо.

Ультрас Динамо Київ офіційно повідомляють про свою непричетність до захоплення Будинку футболу.



Враховуючи складну ситуацію всередині країни ми не плануємо вдаватись до будь-яких дій, які ведуть до її подальшої дестабілізації. Натомість ми будем робити все від нас залежне, щоб в Україні якнайшвидше настали мир та злагода.



Ультрас Динамо Київ.