Ультрас «Динамо» та «Шахтаря» проведуть у Києві матч єдності

Динамо Київ 1 Березня, 07:05
Гра відбудеться 2 березня на НСК «Олімпійський». Вхід - вільний.

Гра відбудеться 2 березня на НСК «Олімпійський». Вхід - вільний.

Матч єдності відбудеться 2 березня. Початок - о 14:00 Матч єдності на столичному НСК «Олімпійський» проведуть ультрас «Динамо» і «Шахтаря». У день, коли мали грати динамівці та «гірники» в рамках чемпіонату України - 2 березня, - на смарагдовий газон київської арени вийдуть фанати клубів. Товариський матч стартує о 14:00. Вхід на нього - вільний через північні ворота стадіону. Зазначимо, що цей матч є спільною громадською ініціативною київських і донецьких ультрас.