Голландський півзахисник київського «Динамо» Джермейн Ленс в інтерв'ю вітчизняним ЗМІ розповів про політичну ситуацію в Україні.
- Чемпіонат України мав відновитися в ці вихідні, але через нестабільність цього не сталося. На щастя, я недовго був там, адже більшу частину часу ми тренувалися в Іспанії. Кількох днів у Києві мені вистачило, щоб зрозуміти загальну картину того, що відбувається. Вразило, коли я побачив величезну кількість протестуючих біля свого будинку, - цитує Ленса ресурс allday.in.ua.