Олександр Рибка: «Динамо» показало, що може діяти першим номером»

Динамо Київ 1 Березня, 08:54
Голкіпер київського «Динамо» Олександр Рибка вважає, що його команда в матчі-відповіді з «Валенсією» показала своє справжнє обличчя.

Голкіпер київського «Динамо» Олександр Рибка вважає, що його команда в матчі-відповіді з «Валенсією» зіграла на хорошому рівні.

- У такій ситуації вже нічого не тисне. Програли 0:2, вийшли грати в свою гру, в те, що ми вміємо. Показали, що команда може грати з м'ячем, контролювати гру та діяти першим номером. Це у нас не вийшло в першому матчі. Трішки не склалося, - сказав Рибка в інтерв'ю «Футболу 1».