Олег Блохін дав підопічним три вихідних

Динамо Київ 1 Березня, 15:00
Перенесення стартового матчу чемпіонату України «Динамо» - «Шахтар», призначеного спершу на 2 березня, внесло корективи в плани динамівців.





По завершенню поєдинку Ліги Європи з «Валенсією» команда повернулася до Києва, а гравці отримали довгоочікувані після зимових зборів три вихідних дні.



Динамівці знову зберуться на Конча-Заспі 3-го березня та проведуть вечірнє тренування. Втім, серед тих гравців, що залишилися в розпорядженні Олега Блохіна, вистачить, в кращому разі, на стартовий склад. Відразу 13 динамівців викликані до лав своїх збірних. До національної збірної України Євген Хачеріді, Євген Макаренко, Олег Гусєв, Андрій Ярмоленко, Роман Безус, Денис Гармаш та Сергій Сидорчук. В молодіжну збірну України: Максим Коваль та Андрій Цуріков. До збірної Португалії – Мігель, Хорватії – Огнен Вукоєвич і Домагой Віда, Австрії – Александар Драгович.



Гравці, котрі залишилися в Києві, проводитимуть щоденні тренування в Конча-Заспі. 6 березня «збірники» повернуться до столиці України, приєднавшись до партнерів для підготовки до календарного матчу чемпіонату України проти «Чорноморця», який, якщо ФФУ «дасть добро» на проведення туру, відбудеться в Одесі 9 березня.