Сергій Ребров: «Команда більше переживала за свою країну, ніж за футбол»

Динамо Київ 1 Березня, 16:45
Тренерському штабу київського «Динамо» ще не повідомляли точну дату відновлення чемпіонату України з футболу. Про це журналістам сказав Сергій Ребров, який входить до тренерського штабу найтитулованішого українського клубу. Передбачалося, що першість України відновиться 28 лютого, однак через політичну кризу початок весняної частини чемпіонату було перенесено на невизначений термін.

Тренерському штабу київського «Динамо» ще не повідомляли точну дату відновлення чемпіонату України з футболу. Про це журналістам сказав Сергій Ребров, який входить до тренерського штабу найтитулованішого українського клубу. Передбачалося, що першість України відновиться 28 лютого, однак через політичну кризу початок весняної частини чемпіонату було перенесено на невизначений термін.

«Я не знаю, коли поновиться першість. Про це треба у федерації запитувати. Ми ж продовжуємо підготовку до чемпіонату. В четвер грали з «Валенсією» у Лізі Європи, зараз трохи відпочинемо - і знову відновимо тренування»,

- заявив Ребров.

«Динамо» не вдалося вийти в 1/8 фіналу Ліги Європи. Перший матч з «Валенсією», що пройшов через заворушення в Києві на Кіпрі, завершився перемогою іспанської команди з рахунком 2:0. Відповідна зустріч закінчилася внічию - 0:0. «Валенсія» - сильна команда, - зазначив Ребров. - Грати з нею складно. У першій грі ми допустили багато помилок, а в атаці діяли неагресивно. Відіграти гандикап у два м'ячі на «Местальї» вже було складно.

Але до самовіддачі наших футболістів претензій немає. Говорите, що спочатку перший матч мав відбутися в Києві, а не на Кіпрі? У наших футболістів є сім'ї. Хлопці більше переживали про свою країну, ніж думали про футбол. Ми пропускаємо все через себе».

Ребров приїхав до Москви у складі збірної ветеранів збірної України на турнір Кубок Легенд. «На трибунах хороша обстановка, нас підтримують, -

сказав Ребров.

- Ми ж, у свою чергу, хочемо показати гарну гру. Перемоги же на Кубку Легенд не особливо важливі. Головне - це спілкування зі старими друзями».