Бенуа Тремулінас: «Якби мав постійну ігрову практику, залишився б у Києві»

Динамо Київ 1 Березня, 19:08
Захисник київського «Динамо» Бенуа Тремулінас, який на правах оренди виступає за французький «Сент-Етьєн», розповів про свою трансферну ситуацію.

Захисник київського «Динамо» Бенуа Тремулінас, який на правах оренди виступає за французький «Сент-Етьєн», розповів про свою трансферну ситуацію.

- Я тут, щоб грати і допомагати, хоч і не знаю, чи залишуся в «Сент-Етьєні» по закінченню сезону. Подивимося, що вирішить з цього приводу «Динамо». Якби в Києві я мав постійну ігрову практику, то залишився б там. Спортивна складова є для мене головною.

Президент «Динамо» не хотів, щоб я йшов, проте він погодився з моїми аргументами. Влітку «Сент-Етьєн» може викупити мене за 4 мільйони євро. Думаю, ближче до літа клуби проведуть серйозні переговори. Однак поки що це всього лише оренда, а не прощання з «Динамо»,

- наводить слова Тремулінаса видання Вut!.