Як повідомляє іспанське видання «супердепорте», скаути «Барселони», а також французького «Монако» і німецького «Байєра» були присутні на матчі «Динамо» - «Валенсія».
Мета візиту полягала в перегляді гравців обох команд. Відомо, що серед гравців «Динамо» саме Андрій Ярмоленко і Мігел Велозу найбільше зацікавили гранди європейських ТОП чемпіонатів.