Півзахисник харківського «Металіста» Едмар підтвердив, що керівництво клубу виконало всі свої фінансові зобов'язання перед футболістами.
«У команді все нормально. Всі гравці днями отримали зарплату. Ми спілкувалися і з віце-президентом, і зі спортивним директором - ... все в порядку. Зараз ми тренуємося у звичайному режимі і готуємося до першого матчу чемпіонату, який, сподіваємося, стартує якомога швидше», - сказав віце-капітан «Металіста».