Едмар: «Всі гравці днями отримали зарплату»

Футбол України 2 Березня, 07:44
Півзахисник харківського «Металіста» Едмар підтвердив, що керівництво клубу виконало всі свої фінансові зобов'язання перед футболістами.

Півзахисник харківського «Металіста» Едмар підтвердив, що керівництво клубу виконало всі свої фінансові зобов'язання перед футболістами.

«У команді все нормально. Всі гравці днями отримали зарплату. Ми спілкувалися і з віце-президентом, і зі спортивним директором - ... все в порядку. Зараз ми тренуємося у звичайному режимі і готуємося до першого матчу чемпіонату, який, сподіваємося, стартує якомога швидше», - сказав віце-капітан «Металіста».