Президент клініки
«Борис
»,
котра має досвід багаторічної співпраці з київським «Динамо», висловив власну позицію стосовно конфлікту в Криму.
«Я ніколи не відносився до радикалів. Ті, хто мене знають, це підтвердять. Але сьогодні як людина, як представник найгуманнішої професії, я готовий різко змінити свій світогляд. Коли чужа кирза топче мою землю, коли я розумію, що це призведе до величезних жертв серед моїх дітей, близьких друзів, співгромадян - я свідомо стаю радикалом.
Я не хочу більше бачити кров, смерть людей і муки поранених. Я ненавиджу війну, але сьогодні я готовий брати зброю і йти захищати свою країну, яка дала мені можливість стати тим, ким я є. Правда з мене поганий солдат, але я хороший медик, і готовий зробити все для захисту своєї країни, - пише Радуцький на своїй сторінці у Facebook.