Президент Прем`єр-ліги прокоментував напад росіян на Харків

Динамо Київ 2 Березня, 13:54
Вчорашні проросійські активісти, що влаштували бійку у Харкові і вивісили російській триколор над ОДА, приїхали з Білгородської області Росії і одразу після акції втекли

Про це Еспресо.TV повідомив народний депутат Віталій Данілов, який був вчора у Харкові.



За його словами, вчора до Харкова приїхало більше двох тисяч росіян на автобусах з Білгородської області.



Саме вони почали бити прибічників Євромайдану і влаштовувати безлад. До їхнього прибуття мітинг у Харкові був виключно мирним. При цьому росіяни не виголошували жодних політичних гасел, їхнім завданням було лише спровокувати сутички.



Одразу після вчинення провокації росіяни виїхали назад.



Нагадаємо, вчора в багатьох містах Південного Сходу України відбулися сепаратистські мітинги. В Харкові учасники мітингу били і знущалися над євромайданівцями. За офіційними даними, травми отримали 97 осіб.