«Динамо» дозаявило гравців на другу частину сезону

Динамо Київ 2 Березня, 14:12
В список дозаявлених гравців потрапила молодь – футболісти 16-18 років, - повідомляє «Xsport».

В список дозаявлених гравців потрапила молодь – футболісти 16-18 років, - повідомляє

«Xsport».

«Динамо»

Столичний клуб включив в заявку цілу групу юних (16-18 років) гравців: Казаков, Масалов, Оджукву, Семелітко, Лапа, Романчук, Тимчик, Щебетун.

Основні суперники «біло-синіх» дозаявили наступних гравців:

«Шахтар»

Заявочний список «гірників» поповнився наступними гравцями: Гришин, Акулінін, Геворгян, Гончар, Гурідов, Іродовскbй, Ічуаідзе, Сагуткін, Янко.

«Дніпро»

Дніпряни посилилися двома виконавцями, які раніше виступали за команду, але потім з різних причин зникли з заявки - голкіпером Денисом Шеліховим і захисником Учей Лобжанідзе. Крім того, внесено до списку і синf футболіста Ігоря Лучкевича Валерія.

«Металіст»

Харків'яни заявили двох своїх «динамівських» новачків - Богданова і Юссуфа. А також у заповітний список потрапили й інші футболісти: Бухал, Ковток, Конончук, Кушніренко, Литовченко, Степаненко, Чередниченко.

«Чорноморець»

Моряки, які, як відомо, ще місяць тому заявили своїх відомих новачків (Окріашвілі, Аржанов, Ребенок), поповнили список групою молоді - Зайцев, Переверза, Сабляш, Гарванко, Горбовський, Захарченко, Касяненко, Чернишов, Щетинін.