У період з 1 по 2 березня «Динамо» U-19, «Динамо» U-21 та «Динамо-2» провели свої контрольні зустрічі.
«Динамо» (U-19) - ФК «Путрівка» - 3:1
Підопічні Олексія Герасименка в контрольному матчі переграли ФК «Путрівка».
У першому таймі зустрічі, яка відбулася в суботу, 1 березня, голом у ворота суперника відзначився нападник Олексій Щебетун. У другій половині зустрічі він же оформив дубль, а ще одним точним ударом відзначився Данило Книш.
«Динамо» (U-21) - «Арсенал» (Біла Церква) - 4:0
У неділю, 2 березня, «дубль» «Динамо» не залишив каменя на камені від білоцерківського «Арсеналу», забивши у ворота суперника чотири м'ячі.
Два точних удари записав на свій рахунок Віктор Циганков. Також голом відзначився Артем Бесєдін. Найбільш ефектним моментом зустрічі став «сухий лист» Романа Лазаровича. Підсумок зустрічі - розгромна перемога колективу Валентина Белькевича з рахунком 4:0.
«Динамо-2» - ФК «Росичі» (Богуслав) - 2:0
У суботу, 1 березня, в контрольному поєдинку в ході підготовки до весняної частини сезону «Динамо-2» Олександра Хацкевича впевнено здолала ФК «Росичі» (Богуслав).
У складі «біло-синіх» точним ударом відзначився захисник Дмитро Рижук. Другий м'яч опинився у воротах ФК «Росичі» після рикошету від гравця суперника.
Переклад - 1927