Олег Блохін: «Головне, що ми забиваємо»

Динамо Київ 3 Березня, 06:46
Головний тренер київського «Динамо» в програмі «Профутбол» розповів про Дуду та Тремулінаса, лідерство в команді, молодь та можливі придбання.

Дуду та Тремулінас:

- Все, що пов'язано з Дуду - я взагалі не обговорюю. Він з нами не працював ні на першому міжсезонному зборі, ні на другому. Про що тут можна говорити?

Тремулінас - він сам попросив про такий варіант, вважаючи, що може не потрапити в основний склад «Динамо». Попросив, щоб ми його відпустили в «Сент-Етьєн», щоб він мав ігрову практику і більше шансів потрапити в збірну Франції.

«Молодь поки не готова до основи»:

- З молодих гравців ніхто крім Рибки до роботи в основному складі ще не готовий. Їм потрібно продовжувати вчитися і вчитися. Так, деякі хлопці пройшли хорошу школу з першою командою, але для «основи» вони поки не готові.

«Лідерів – не створиш штучно»:

- Лідерів в команді штучно не створиш. Хто надалі проявить себе, той і стане лідером. Але і ми працюємо над цим, тому що нам потрібно посилити командну гру, особливо в обороні, а командна гра в обороні не будується лише за рахунок захисників. Вона будується за рахунок командних дій. Над цим і працюємо. Головне, що ми забиваємо.

Про підсилення команди:

- Якщо хтось зламає ногу або з іншої причини не зможе грати протягом тривалого періоду часу, а ми при цьому відчуємо дефіцит виконавців, напевно, я буду говорити з президентом «Динамо», щоб посилити саме цю позицію.