«Не можу сказати, що на 100 відсотків ми зробили все, що хотіли.
Ми не забили знову м'яч, і це насторожує. Напевно, потрібно агресивніше грати в атаці», - сказав Ярмоленко для програми« Профутбол».
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
«Не можу сказати, що на 100 відсотків ми зробили все, що хотіли.
Ми не забили знову м'яч, і це насторожує. Напевно, потрібно агресивніше грати в атаці», - сказав Ярмоленко для програми« Профутбол».