Воротар «Динамо» Олександр Шовковський продовжує проходити курс лікування після отриманої травми у матчі «Динамо» - «Валенсія».
За словами лікаря команди Леоніда Миронова, проведене поглиблене медобстеження підтвердило пошкодження м'яза задньої поверхні стегна. «Однак все не настільки серйозно, як було заявлено спочатку,
- каже Леонід Андрійович.
- Олександру потрібно 2 тижні на проведення курсу лікування, після чого ще два тижні на реабілітацію. Якщо все буде нормально, то на початку наступного місяця воротар зможе приступити до тренувань».