Алієв: «Динамо» заборгувало мені гроші

Динамо Київ 3 Березня, 13:22
Олександр Алієв каже, що колишній клуб «прокинув» його на гроші.

Олександр Алієв каже, що колишній клуб «прокинув» його на гроші.

- «Динамо» не захотіло зі мною продовжувати контракт. Але вони мені ще залишилися винні грошей, так можу сказати.

- Багато?

- Якщо президент захоче сказати, нехай скаже.

- Суркіс пояснив, чому не виплатив всі гроші?

- Нічого не пояснював. Захоче - пояснить. Поки почекаємо, поспішати не будемо.

- Подавати позов до Лозанни будете?

- Цього не хотілося б. Ми з ним дуже давно знаємо один одного, він був моїм президентом. Думаю, розберемося, -

сказав Алієв

.