Капітан «Динамо» Олександр Шовковський та колишній гравець «Шахтаря» Володимир Єзерський прокоментували ініціативу вболівальників «біло-синіх» провести товариський матч проти фанатів донецького «Шахтаря» у такий складний для нашої країни період.
- Сьогодні ми бачимо матч, який ще кілька місяців тому вважався нереальним. Те, що відбувається - ультрас «Динамо» і «Шахтаря» грають сьогодні заради об'єднання нашої країни, - заявив Шовковський в ефірі телеканалу «1+1».
Сюжет про «Матч єдності» від каналу «Футбол1»:
Відео від ультрас «Динамо»
Фото з матчу: www.wbc.kiev.ua/index.php?news=130