Шовковський: «Ультрас «Динамо» і «Шахтаря» грають заради об`єднання нашої країни». ВІДЕО

Динамо Київ 3 Березня, 15:16
Капітан «Динамо» Олександр Шовковський та колишній гравець «Шахтаря» Володимир Єзерський прокоментували ініціативу вболівальників «біло-синіх» провести товариський матч проти фанатів донецького «Шахтаря» у такий складний для нашої країни період.

Капітан «Динамо» Олександр Шовковський та колишній гравець «Шахтаря» Володимир Єзерський прокоментували ініціативу вболівальників «біло-синіх» провести товариський матч проти фанатів донецького «Шахтаря» у такий складний для нашої країни період.

- Сьогодні ми бачимо матч, який ще кілька місяців тому вважався нереальним. Те, що відбувається - ультрас «Динамо» і «Шахтаря» грають сьогодні заради об'єднання нашої країни, - заявив Шовковський в ефірі телеканалу «1+1».

Сюжет про «Матч єдності» від каналу «Футбол1»:

Відео від ультрас «Динамо»

Фото з матчу: www.wbc.kiev.ua/index.php?news=130