Проте, якщо власники квитків готові дочекатися перенесеного матчу, вони зможуть скористатися придбаними квитками. Про це повідомив офіційний сайт клубу «Динамо» Київ.
Таке рішення є дійсно цивілізованим, якби не один нюанс. Якщо ви вирішили здати квитки, то гроші вам повернуть лише за умови, що квитки будуть «без помітних ушкоджень». Таке уточнення може суттєво зменшити суму коштів, яку клуб забажає повернути вболівальникам. Адже навряд чи хтось приділяє квиткам таке велике значення, щоб на них не було жодних «помітних ушкоджень».
Нам буде цікава думка органів з захисту прав споживачів щодо такого рішення клубу.